Політика повернення

Повернення

Ви маєте право відмовитися від цього договору протягом 14 днів без пояснення причини. Період відмови закінчується через 14 днів із дати, коли ви фізично заволодієте товарами або третя сторона, окрім перевізника та вказана вами, одержить фізичне володіння товарами.

Щоб скористатися правом відмовитися від договору, ви повинні повідомити нас: TopSet Forniry Kamienne про своє рішення відмовитися від цього договору однозначною заявою (наприклад, повідомленням, надісланим електронною поштою на адресу sprzedaz@fornirykamienne.pl). Ви можете використовувати типову форму відмови, але це не є обов’язковим.

Щоб дотриматися кінцевого терміну відмови, вам достатньо надіслати інформацію щодо здійснення вашого права відмовитися від договору до кінцевого терміну відмови від договору. Наслідки відмови від договору У разі відмови від цього контракту ми повернемо всі платежі, отримані від вас, включаючи витрати на доставку (за винятком додаткових витрат, пов’язаних із вибраним вами способом доставки, відмінним від найдешевшого стандартного способу доставки, запропонованого компанією нас), без невиправданої затримки та в будь-якому випадку не пізніше ніж через 14 днів з дати, коли нас було повідомлено про ваше рішення скористатися правом відмовитися від цього договору.

Ми повернемо платіж за допомогою тих самих методів оплати, які ви використовували під час початкової транзакції, якщо ви прямо не домовилися про інше; у будь-якому випадку ви не стягуватимете жодних зборів у результаті цього відшкодування.

Ми можемо утримувати відшкодування, доки ми не отримаємо товари або поки нам не буде надано доказ їх повернення, залежно від того, що відбудеться раніше

Будь ласка, надішліть назад або передайте товар нам або, без зайвої затримки, і в будь-якому випадку не пізніше ніж протягом 14 днів з дня, коли ви повідомили нам про свою відмову від цього договору. Термін вважається дотриманим, якщо ви відправляєте назад товар до закінчення 14-денного періоду.

Вам доведеться нести прямі витрати на повернення товару.

Ви несете відповідальність лише за будь-яке зменшення вартості товарів у результаті обробки, відмінної від тієї, яка була необхідною для встановлення характеру, характеристик і функціонування товарів.

Зразок форми відмови

 • Adresat:

  Hurtownia Kamienia TopSet Sp. z o.o. ul. Bogucka 15, 32-020 Wieliczka, Poland Tel: +48 12 380 00 03, NIP: 6832123733 REGON: 522969323

  e-mail: sprzedaz@fornirykamienne.pl
 • Я / ми * цим повідомляємо про свою / нашу * відмову від контракту

продаж наступних товарів / для надання наступної послуги * (замінити товар)

 • Дата замовлення / отримання *
 • Ім’я та прізвище / Ім’я / прізвище споживача(ів)
 • Адреса споживача(ів).
 • Підпис споживача(ів) (тільки якщо форма надсилається в паперовому варіанті)
 • Дата

* Видалити належне